Autoryzowany Salon - Serwis Volkswagen
ul. Krańcowa 40/42 61-037 Poznań
tel.: 61 650 15 30
vwpoznan.pl

Czas na Pit-Stop. Wymień opony na letnie.

Poniżej oferta na pakiety wymiany opon i kół w serwisie Volkswagen Porsche Krańcowa.

Dla Klientów posiadających opony:

Pakiet BRĄZOWY 139 zł
- Wymiana opon
- Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 169 zł
- Wymiana opon
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny

Pakiet ZŁOTY 249 zł
- Wymiana opon
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny
- Hotel opon

Pakiet PLATYNOWY 299 zł
- Wymiana opon
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny
- Hotel opon
- Usuwanie wody ze zbiornika paliwa

Dla Klientów posiadających koła:

Pakiet BRĄZOWY 79 zł
- Wymiana kół
- Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 99 zł
- Wymiana kół
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny

Pakiet ZŁOTY 199 zł
- Wymiana kół
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny
- Hotel ogumienia

Pakiet PLATYNOWY 249 zł
- Wymiana kół
- Mycie samochodu
- Przegląd wiosenny
- Hotel ogumienia
- Usuwanie wody ze zbiornika paliwa

Ceny obowiązują w przypadku opon do 17 cali (włącznie).

Oferta obowiązuje od 01.03.2017 r. do 30.04.2017 r.

Skontaktuj się z Twoim Doradcą serwisowym:

Bartosz Żarna
Kierownik Działu Serwisu Volkswagen
tel.: 61 650 15 39
bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Asystentka Działu Serwisu
tel.: 61 650 15 30
honorata.meller@porscheinterauto.pl

Katarzyna Hicka
Asystentka Działu Serwisu
tel.: 61 650 15 30
katarzyna.hicka@porscheinterauto.pl

Ewelina Budysz
Doradca Działu Serwisu
ds. Floty Volkswagen
Group Polska

tel.: 61 650 15 34
tel. kom.: 606 792 002
ewelina.budysz@porscheinterauto.pl

Igor Zalewski
Asystent Doradcy Działu Serwisu
ds. Floty Volkswagen Group Polska

tel.: +48 61 650 15 34
tel. kom.: +48 606 792 002
igor.zalewski@porscheinterauto.pl

Jakub Tomaszewski
Specjalista ds. gwarancji PIA Polska
tel.: +48 61 650 15 34
jakub.tomaszewski@porscheinterauto.pl

Radosław Majstruk
Doradca Działu Serwisu
tel.: +48 61 650 05 32
radoslaw.majstruk@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Doradca Działu Serwisu
tel.: 61 650 15 32
tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Działu Serwisu
tel.: 61 650 15 31
michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Sonia Majewska
Doradca Działu Serwisu
tel.: 61 650 15 33
sonia.majewska@porscheinterauto.pl